Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

NAŠI LEKTOŘI

Vítězslav Rázek

Vítězslav Rázek

  • vedoucí lektor taneční školy a tanečního klubu
  • lektor social dance, svatebních tanců, Pro-Am, zážitkových lekcí
  • lektor tance na vozíku, kurzů Tance proti stárnutí
  • finalista ME a mistr ČR showdance, vítěz taneční ligy, vicemistr ČR ve standardních tancích
  • držitel nejvyšší trenérské a porotcovské licence

REFERENCE

S Vítkem Rázkem spolupracuji již druhý rok. Individuální lekce tance pro mne představují splnění mého snu. Vítek je nejen veliký profesionál a výborný učitel. Pro mne je důležité, že má příjemné, galantní vystupování a vyzařuje z něj pozitivní hřejivá energie. Není nadřazený a o své taneční umění se umí podělit s grácií. Lekce s Vítkem mi přinášejí hodně radosti, i když mi často bolí celé tělo. Vítku děkuji, že si mohu plnit svůj sen i v pozdějším věku.

NADIA MRŇOUSOVÁ

Před velkou společenskou událostí jsem během vánočních svátků zoufale hledala pomoc na internetových stránkách a náhodně klikla na odkaz „Tanec pro všechny“. Po odeslání dotazu mne potěšila téměř okamžitá odpověď Mgr. Rázka a první taneční hodinu jsme sjednali hned po Novém roce. Slogan na webových stránkách „Nejtěžší taneční krok je ten první“ byl pro mne skutečně pravdivý. Vítek Rázek mně však svým citlivým přístupem a jemným humorem pomohl překonat mnohaletou hrůzu z tanečního pohybu a po několika individuálních lekcích dokázal přimět k tanci i mého přítele a nadchnout nás pro další taneční schůzky.

AUTHOR HERE

Navštěvuji individuálně kurzy tance už déle než jeden rok. Moc mne to baví. S Vítkem Rázkem jsem snadno překonala i počáteční stud pramenící z toho, že jsem přišla jako naprostý začátečník. Jeho přístup je přátelský a příjemný a hodina tance je pro mne vždycky zpestřením týdne.

LENKA ZUMROVÁ

Již po pár hodinách byly vidět první výsledky, což je u mne, ne zrovna tanečního talentu, co říct. Je vidět, že s dobrým vedením může začít tančit opravdu každý.

RADKA WENCLOVÁ

I have been taking ballroom dance lessons from Vitek for almost a year. He has excellent teaching skills: he is not only patient but also focuses on attention to details. The lessons have a very good atmosphere thanks to Vitek's professionalism, friendliness and great sense of humour.
Overall, I definitely recommend Vitek and Kristyna in case you want to take fun and quality dance lessons.

DR. KRISZTINA KREJCIKristyna Muckova

References


FOTO A VIDEO

Napište Nám

* povinné položky